Екологічне виховання


 Всесвітній  день прибирання «World Cleanup Day»

На виконання листа Департамент освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації від 05.09.2024 №02.02-18/1316 «Про проведення Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» здобувачі освіти разом із викладачами Кременчуцького медичного фахового коледжу імені В.І. Литвиненка долучилися до акції.

16 та 17 вересня 2024 р. в рамках даної події проведені заходи:

прибирання прилеглої території коледжу;

прибирання прилеглої території гуртожитку коледжу;

вивіз зібраного сміття;

сортування вторинної сировини та здача на переробку.

Під час прибирання території були враховані заходи безпеки, які діють в період воєнного стану та організовували безпечні локації, які розташовані біля укриття.


  





БІОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

26 квітня 2024 р. відбулось тематичне засідання студентського наукового товариства «In spe!» з нагоди 38-річниці аварії на Чорнобильській АЕС. На заході були представлені презентації науково-пошукових робіт:

·     «Біологічні наслідки Чорнобильської катастрофи», автор: Анастасія Ларіна, здобувач освіти групи 4-А (11 кл.) відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа»; науковий керівник: І.Ю. Чечель, викладач терапії;

·     «Біологічна зброя», автори: Вікторія Школа, Інна Логінова, здобувачі освіти групи 3-А (11 кл.) відділення за спеціалізацією «Сестринська справа»; науковий керівник: Т.Ю. Влох, викладач медсестринського догляду за пацієнтами.






Чорнобиль не має минулого часу…

 02 травня 2023 р. у Кременчуцькому медичному фаховому коледжі імені В.І. Литвиненка проведена конференція з теми: «Чорнобиль не має минулого часу…», присвячена Дню Чорнобильської трагедії та Міжнародному Дню пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф на базі груп: 1-Б, 1-В відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа» і
1-А відділення за спеціалізацією «Сестринська справа».
Організатор заходу: Данилейко С.В., викладач біології.

1-А відділення за спеціалізацією «Сестринська справа». Організатор заходу: Данилейко С.В., викладач біології.




Під час конференції були розглянуті наслідки глобальних радіаційних аварій та катастроф, що призвели до значних руйнувань та загибелі людей. Була також коротко описана хронологія подій, які відбувалися протягом квітня – травня 1986 року, охарактеризовані причини та наслідки Чорнобильської катастрофи для України та світу.


Студенти ознайомились із згубним впливом радіації на організми тварин, рослин та людини, проаналізували хвороби, викликані цим небезпечним мутагеном. Наголошено на необхідності використання джерел альтернативної енергії з метою недопущення екологічних аварій і катастроф.


Студенти групи 1-В відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа» – Олег Шерстюк, Євгеній Попенко, Михайло Бочаров, Валерія Пазинич, Іванна Манько, Кіра Кушніренко підготували та представили відеопроєкти з тем: «Дії населення при виникненні радіаційної небезпеки», «Захворювання, викликані радіаційним впливом» та «Продукти із радіозахисними властивостями».


З метою узагальнення та закріплення матеріалу проводиться інтерактивний Web -квест «Наслідки Чорнобильської трагедії».
 

 

Від екології душі – до екології природи



Щороку 22 квітня відзначається Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.


Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети.

27 квітня 2023року в Кременчуцькому медичному фаховому коледжі імені В.І. Литвиненка проведена он-лайн виховна година з теми: «Від екології душі – до екології природи»



на базі академічної групи 2-А (9) відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа». Також на он-лайн зустріч були запрошені студенти перших курсів відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа». Організатор он-лайн заходу: Алла Вікторівна Шаповал, викладач медичної біології.


Немає коментарів:

Дописати коментар